„Odkręcona akcja” – kręci się dalej!

       

Z końcem miesiąca października, społeczność szkolna została poinformowana o zbiórce plastikowych nakrętek.  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zachęcał wówczas do czynnego włączenia się do akcji.  „Daj się wkręcić w odkręcanie” – tak brzmi hasło przewodnie całego przedsięwzięcia. Z ogromną przyjemnością stwierdzamy, iż do naszej zbiórki wkręca się coraz więcej oddziałów, walcząc tym samym o tytuł „Najbardziej odkręconej klasy”.

        Na dzień 04.12.2018r. klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • Oddziały:

I miejsce – I a – 26,49kg kolorowych nakrętek

II miejsce – II d – 19,03kg kolorowych nakrętek

III miejsce – II e – 16,44 kg kolorowych nakrętek

 

  • Osoby indywidualne:
  1. Pilarski Igor, kl IIe – 11, 08kg
  2. Budner Jakub, kl I a – 9, 22kg
  3. Tomczyk Olga i Oliwier, kl I a – 8,91 kg
  4. Łucka Anna, kl IV c – 8 kg
  5. Trafalska Maja, kl IV i – 7,79 kg
  6. Tralewski Szymon, kl IVg – 7,3 kg
  7. Rytkowska Justyna, II d – 6,9 kg
  8. Popławski Jakub, kl VII c – 5,8kg.

Informujemy tym samym, iż to nie są końcowe wyniki. Akcja trwa przez cały rok szkolny.

Samorząd Uczniowski zachęca kolejne osoby do przyłączenia się do zbiórki oraz przypomina, aby każda torba z nakrętkami była odpowiednio oznaczona: imię i nazwisko ucznia oraz klasa. Informacje te są niezbędne, do przyznawania punktów z zachowania oraz w zmaganiach o tytuł dla swojego oddziału.

 

Opracowała

Dorota Wojciechowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *