„Odkręcona akcja” – kręci się dalej!

       

Z końcem miesiąca października, społeczność szkolna została poinformowana o zbiórce plastikowych nakrętek.  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zachęcał wówczas do czynnego włączenia się do akcji.  „Daj się wkręcić w odkręcanie” – tak brzmi hasło przewodnie całego przedsięwzięcia. Z ogromną przyjemnością stwierdzamy, iż do naszej zbiórki wkręca się coraz więcej oddziałów, walcząc tym samym o tytuł „Najbardziej odkręconej klasy”.

        Na dzień 04.12.2018r. klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • Oddziały:

I miejsce – I a – 26,49kg kolorowych nakrętek

II miejsce – II d – 19,03kg kolorowych nakrętek

III miejsce – II e – 16,44 kg kolorowych nakrętek

 

  • Osoby indywidualne:
  1. Pilarski Igor, kl IIe – 11, 08kg
  2. Budner Jakub, kl I a – 9, 22kg
  3. Tomczyk Olga i Oliwier, kl I a – 8,91 kg
  4. Łucka Anna, kl IV c – 8 kg
  5. Trafalska Maja, kl IV i – 7,79 kg
  6. Tralewski Szymon, kl IVg – 7,3 kg
  7. Rytkowska Justyna, II d – 6,9 kg
  8. Popławski Jakub, kl VII c – 5,8kg.

Informujemy tym samym, iż to nie są końcowe wyniki. Akcja trwa przez cały rok szkolny.

Samorząd Uczniowski zachęca kolejne osoby do przyłączenia się do zbiórki oraz przypomina, aby każda torba z nakrętkami była odpowiednio oznaczona: imię i nazwisko ucznia oraz klasa. Informacje te są niezbędne, do przyznawania punktów z zachowania oraz w zmaganiach o tytuł dla swojego oddziału.

 

Opracowała

Dorota Wojciechowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA