Rambit Mikołajkowy klas czwartych.

W czwartek 06.12.2018 r.  z okazji „Mikołajek”  wszystkie klasy czwarte zmagały się z różnymi konkurencjami podczas szkolnego Rambitu. Na zawodach stawiły się wszystkie reprezentacje klas (3 dziewczynki i 3 chłopców), które brały udział w zawodach sportowych na torze przeszkód.  Zawodnicy brali udział w konkurencjach tj.: ,,Sanie Świętego Mikołaja”, ,,Mikołajowe skoki w workach”, ,, Zbieranie prezentów” i wiele innych. Wszyscy znakomicie się bawili, a uczestnikom towarzyszył dobry humor i świąteczna atmosfera. Na koniec turnieju  każda klasa dostała dyplom, a każdy uczestnik medal oraz słodki upominek. Impreza została przygotowana i przeprowadzona przez:
P. Kubickiego, M. Wasielewskiego, K. Miniszewską, M. Krawczyk, P. Gołofita,
I. Krawczyk.

I    miejsce – IV G

II   miejsce – IVD

III  miejsce – IV H

IV  miejsce – IV B

V   miejsce – IV I

VI  miejsce – IV F

VII miejsce – IV E

VIII miejsce – IV A

IX  miejsce – IV C

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *