“Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Miło mi poinformować, że cztery uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione w konkursach ogólnopolskiej kampanii “Zachowaj Trzeźwy Umysł”, realizowanej od kwietnia do czerwca 2018 r.

Aleksandra Kozarska z klasy VIII a jest jedną z dziesięciu ogólnopolskich laureatów konkursu na list motywacyjny. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas siódmych i gimnazjaliści. Ola otrzymała w nagrodę głośnik bezprzewodowy.

Justyna Kucharska z klasy VII d, Amelia Furmankiewicz z klasy V g i Weronika Jaworska z klasy VIII c zostały wyróżnione w ogólnopolskim konkursie literacko – plastycznym “Autoportret”. Dziewczęta otrzymały w nagrodę książki.

Wszystkie laureatki dostały również słodycze i gadżety miejskie ufundowane przez Prezydenta Miasta Kutno.

 

Koordynator

Kampanii “Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Marzena Kłopotowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *