Znamy laureatów konkursów „Stroik świąteczny”i„Dekoracja świąteczna”

W naszej szkole na holu głównym można podziwiać prace uczniów, które spłynęły na konkury organizowane z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jak widać dzieci lubią święta Bożego Narodzenia. Wczuły się już w nastrój przedświąteczny  i wykonały przepiękne prace. Jury wyłoniło następujących laureatów:

Laureaci konkursu „Stroik świąteczny”

I miejsce:   Zoey Stegman- VA

II miejsce: Jakub  Najbar- VB

III miejsce: Oliwia Balcerzak- VE

Wyróżnienia:

Igor Ratajczyk- VID

Szymon Cegielski-  VA

Mateusz Kujawa- IVG

Laureaci konkursu „Dekoracja świąteczna”

I miejsce: Anna Oleksik- VF

II miejsce: Paulina Zawadzka-  VA

III miejsce: Magdalena Buchajewicz- VB

Wyróżnienia:

Kamila Stańdo- VB

Zuzanna Mierzwińska- VIA

Maja Binduga- VID

Organizatorzy serdecznie gratulują laureatom i dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursach.

Opracowanie:

Małgorzata Olesińska