Znamy laureatów konkursów „Stroik świąteczny”i„Dekoracja świąteczna”

 

W naszej szkole na holu głównym można podziwiać prace uczniów, które spłynęły na konkury organizowane z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jak widać dzieci lubią święta Bożego Narodzenia. Wczuły się już w nastrój przedświąteczny  i wykonały przepiękne prace. Jury wyłoniło następujących laureatów:

Laureaci konkursu „Stroik świąteczny”

I miejsce:   Zoey Stegman- VA

II miejsce: Jakub  Najbar- VB

III miejsce: Oliwia Balcerzak- VE

Wyróżnienia:

Igor Ratajczyk- VID

Szymon Cegielski-  VA

Mateusz Kujawa- IVG

Laureaci konkursu „Dekoracja świąteczna”

I miejsce: Anna Oleksik- VF

II miejsce: Paulina Zawadzka-  VA

III miejsce: Magdalena Buchajewicz- VB  

Wyróżnienia:

Kamila Stańdo- VB

Zuzanna Mierzwińska- VIA

Maja Binduga- VID

Organizatorzy serdecznie gratulują laureatom i dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursach.  

 

Opracowanie:

Małgorzata Olesińska

Magdalena Szałkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA