„… Nadeszły święta i przyszła do nas Pachnący gościu, prosimy wejdź!…”   Klasa 5B dekoruje świąteczne drzewko.

                  W dniu św. Mikołaja w klasie 5B, odbyła się druga część warsztatów świątecznych. Podczas dzisiejszych zajęć uczniowie mieli do wykonania bombki z kaszy gryczanej. Po wykonaniu niecodziennych ozdób, dzieci  dekorowały świąteczną choinkę. Do dekoracji posłużyły min. ozdoby wykonane na warsztatach świątecznych. Własnoręcznie zrobione anioły i mikołaje prezentowały się bardzo efektownie. Dzieci podczas ubierania choinki miały wiele radości tym bardziej, że tegoroczna choinka, była żywym drzewkiem.   Świąteczną choinkę,  otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Kutno z siedzibą w Chrośnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy za ten niesamowity gest. Dzięki żywej choince jeszcze bardziej możemy poczuć zapach nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.  

 

Sporządziła:

Magdalena Szałkowska

                    Wioleta Włodarczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA