„… Nadeszły święta i przyszła do nas Pachnący gościu, prosimy wejdź!…”   Klasa 5B dekoruje świąteczne drzewko.

                  W dniu św. Mikołaja w klasie 5B, odbyła się druga część warsztatów świątecznych. Podczas dzisiejszych zajęć uczniowie mieli do wykonania bombki z kaszy gryczanej. Po wykonaniu niecodziennych ozdób, dzieci  dekorowały świąteczną choinkę. Do dekoracji posłużyły min. ozdoby wykonane na warsztatach świątecznych. Własnoręcznie zrobione anioły i mikołaje prezentowały się bardzo efektownie. Dzieci podczas ubierania choinki miały wiele radości tym bardziej, że tegoroczna choinka, była żywym drzewkiem.   Świąteczną choinkę,  otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Kutno z siedzibą w Chrośnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy za ten niesamowity gest. Dzięki żywej choince jeszcze bardziej możemy poczuć zapach nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.  

 

Sporządziła:

Magdalena Szałkowska

                    Wioleta Włodarczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *