Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej klas 5

 W dniu 11.XII. 2018 na hali sportowej przy SP1 w Kutnie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej klas 5. Puchary na turniej ufundowała Rada Rodziców szkoły a słodkości ufundował dyrektor szkoły. W rozgrywkach międzyklasowych wzięło udział osiem klas5. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach A i B. Drużyny składały się 3 -dziewczynek  i 4-chłopców. Mecze przebiegały w bardzo miłej atmosferze a zarazem bardzo zaciętej walce. Ostatecznie rozgrywki zakończyły się wynikiem: I msc – kl.5f, II msc-5e, III msc- 5b, IV msc.- 5a ,V msc.- 5h, VI msc.- 5g , VII msc.- 5d, VIII msc.-5c .Wszystkim zawodnikom gratulujemy a naszym fundatorom dziękujemy za okazaną pomoc

 

Opracowała: I.Krawczyk                  

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, 17 lipca 2019 r.

Informacja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że pielęgniarka szkolna będzie wydawała karty zdrowia absolwentom szkoły w podanych niżej dniach i godzinach:

  • 22 lipca 2019 r.-w godzinach 8:30-12:00;
  • 23 lipca 2019 r. – w godzinach 10:00-14:00.

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański