Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej klas 5

W dniu 11.XII. 2018 na hali sportowej przy SP1 w Kutnie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej klas 5. Puchary na turniej ufundowała Rada Rodziców szkoły a słodkości ufundował dyrektor szkoły. W rozgrywkach międzyklasowych wzięło udział osiem klas5. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach A i B. Drużyny składały się 3 -dziewczynek  i 4-chłopców. Mecze przebiegały w bardzo miłej atmosferze a zarazem bardzo zaciętej walce. Ostatecznie rozgrywki zakończyły się wynikiem: I msc – kl.5f, II msc-5e, III msc- 5b, IV msc.- 5a ,V msc.- 5h, VI msc.- 5g , VII msc.- 5d, VIII msc.-5c .Wszystkim zawodnikom gratulujemy a naszym fundatorom dziękujemy za okazaną pomoc

Opracowała: I.Krawczyk

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA