“POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

  W dniach 3 – 5 grudnia 2018 r. zbieraliśmy w naszej szkole dary w ramach ogólnopolskiej akcji “POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”. Zebraliśmy 280 kg żywności oraz 100, 5 kg zabawek, książek i innych artykułów. Po raz pierwszy w historii akcji dary złożyli przedstawiciele WSZYSTKICH KLAS naszej szkoły, które przyjmowało 10 nauczycieli – wolontariuszy. Dary zostały przekazane do Kutnowskiego Stowarzyszenia “Nie jesteś sam”, skorzystają z nich rodziny w trudnej sytuacji, z terenu miasta Kutno. Wszystkim darczyńcom i nauczycielom czynnie uczestniczącym w akcji PDPZ serdecznie dziękuję.Szef Sztabu nr 127

Marzena Kłopotowska
             

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, 17 lipca 2019 r.

Informacja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że pielęgniarka szkolna będzie wydawała karty zdrowia absolwentom szkoły w podanych niżej dniach i godzinach:

  • 22 lipca 2019 r.-w godzinach 8:30-12:00;
  • 23 lipca 2019 r. – w godzinach 10:00-14:00.

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański