“POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

  W dniach 3 – 5 grudnia 2018 r. zbieraliśmy w naszej szkole dary w ramach ogólnopolskiej akcji “POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”. Zebraliśmy 280 kg żywności oraz 100, 5 kg zabawek, książek i innych artykułów. Po raz pierwszy w historii akcji dary złożyli przedstawiciele WSZYSTKICH KLAS naszej szkoły, które przyjmowało 10 nauczycieli – wolontariuszy. Dary zostały przekazane do Kutnowskiego Stowarzyszenia “Nie jesteś sam”, skorzystają z nich rodziny w trudnej sytuacji, z terenu miasta Kutno. Wszystkim darczyńcom i nauczycielom czynnie uczestniczącym w akcji PDPZ serdecznie dziękuję.Szef Sztabu nr 127

Marzena Kłopotowska
             

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA