Kartka bożonarodzeniowa

 

Konkurs plastyczny na Magiczną kartkę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty.  Do udziału w konkursie mogli przystąpić wszyscy uczniowie klas I – VIII. Prace przygotowane przez uczniów miały być wykonane własnoręcznie dowolną techniką. Konkurs rozbudził duże zainteresowanie. Wszystkie prace możemy podziwiać na holu głównym naszej szkoły. Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria IV – VIII

I miejsce: Wasilewska Natalia Vb

II miejsce: Stępniak Kornelia IVe

III miejsce: Machnik Julia Vh

Wyróżnienia:

Czerwińska Paulina IVg

Lempke Michalina IVh

Marciniak Anna IVb

Marciniak Zuzanna Vb

Pietrzak Lena IVd

Ratajczyk Igor VId

Wielbińska Justyna IVg

Kategoria I – III

I miejsce: Jankowski Mikołaj IIIa

II miejsce: Kozicz Paulina IIc

III miejsce: Maciaszek Filip Ia

Wyróżnienia:

Andrzejewski Adam IIIa

Dębowska Julia IIIa

Maćczak Adrian IIIb

 

 

Opracowały:

Martyna Walczak

Magdalena Szałkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA