Kartka bożonarodzeniowa

Konkurs plastyczny na Magiczną kartkę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty.  Do udziału w konkursie mogli przystąpić wszyscy uczniowie klas I – VIII. Prace przygotowane przez uczniów miały być wykonane własnoręcznie dowolną techniką. Konkurs rozbudził duże zainteresowanie. Wszystkie prace możemy podziwiać na holu głównym naszej szkoły. Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

Kategoria IV – VIII

I miejsce: Wasilewska Natalia Vb