Warsztaty kreatywno- edukacyjne z okazji Świat Bożego Narodzenia                    w oddziale 5a

W piątek, 14.12. 2018 roku, na zajęciach z wychowawcą odbyły się kreatywno- edukacyjne warsztaty prowadzone przez pracownika Muzeum Regionalnego w Kutnie. Pani Sylwia Kacalak rozmawiała z uczniami na temat tradycji  i zwyczajów bożonarodzeniowych. Później dzieci według instrukcji wykonywały ozdobę choinkową, która z pewnością będzie zdobić ich świąteczne drzewko w rodzinnym domu.

Na zajęciach panował iście świąteczny nastrój, a dzieci zaangażowały się w pracę.

Opracowanie:

Małgorzata Olesińska