Sukces literacki klasy IVe!

Klasa IVe naszej szkoły została laureatem czwartej edycji konkursu literackiego „Świąteczna bajka” organizowanego cyklicznie przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie. Uczniowie uzyskali nagrodę specjalną za pracę zbiorową.

W dniu 15 grudnia dzieci zostały wywołane na scenę, jaka stanęła na Placu Piłsudskiego w Kutnie z okazji Wigilii Miejskiej i nagrodzone słodkościami, a ich bajka została odczytana publicznie w ramach akcji „MDK czyta dzieciom”.

Nagroda ta sprawiła dzieciom, oraz oklaskujących ich rodzicom dużo radości i poczucia satysfakcji ze wspólnie wykonanych działań.

Był to niespodziewany i bardzo przyjemny przedświąteczny prezent dla wszystkich.

Gratulujemy 🙂

Ewa Andryszczak – Pawłowska