ZATRZYMANE W KADRZE – ŚWIĄTECZNIE W 1 A

 

…Ja jestem symbolem szczęścia i pomyślności,
więc mnie każdy na Gwiazdkę w swoim domu gości.
Ma gałązka zielona, jak dawniej wierzono, 
zimę zdoła pokonać! Bo życiem jest ona…

 Zastanawiał się ktoś z Was,  dlaczego stawiamy choinkę na święta ? Uczniowie klasy 1 A  postanowili odpowiedzieć na to pytanie. Dnia 18 grudnia 2018 roku do naszej szkoły zostali zaproszeni kochani rodzice na przedstawienie pt. „Wigilijny wieczór”. Przystrojona sala i choinka wprowadziły wszystkich w  iście świąteczny nastrój. Maleńka trema, która towarzyszyła aktorom przed  ważnym występem nie była w ogóle widoczna. Aktorzy dali  z siebie wszystko. Po  przedstawieniu nadszedł czas na życzenia i małe upominki. Był też słodki poczęstunek i wspólne śpiewanie kolęd. W miłej i niezwykle uroczystej atmosferze  poznaliśmy polską tradycję świąt. Było miło spędzić razem trochę przedświątecznego czasu. Wyciszyć się, porozmawiać, powiedzieć sobie dobre słowa, uśmiechać się do siebie,  podarować sobie wzajemnie swój czas. Rodzice, dziękujemy, że zechcieliście być z nami tego dnia i sprawiliście, że były to chwile pełne magii, uroku i radości.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2019 roku!

 

opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J. Traczyk

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *