ZATRZYMANE W KADRZE – ŚWIĄTECZNIE W 1 A

 

…Ja jestem symbolem szczęścia i pomyślności,
więc mnie każdy na Gwiazdkę w swoim domu gości.
Ma gałązka zielona, jak dawniej wierzono, 
zimę zdoła pokonać! Bo życiem jest ona…

 Zastanawiał się ktoś z Was,  dlaczego stawiamy choinkę na święta ? Uczniowie klasy 1 A  postanowili odpowiedzieć na to pytanie. Dnia 18 grudnia 2018 roku do naszej szkoły zostali zaproszeni kochani rodzice na przedstawienie pt. „Wigilijny wieczór”. Przystrojona sala i choinka wprowadziły wszystkich w  iście świąteczny nastrój. Maleńka trema, która towarzyszyła aktorom przed  ważnym występem nie była w ogóle widoczna. Aktorzy dali  z siebie wszystko. Po  przedstawieniu nadszedł czas na życzenia i małe upominki. Był też słodki poczęstunek i wspólne śpiewanie kolęd. W miłej i niezwykle uroczystej atmosferze  poznaliśmy polską tradycję świąt. Było miło spędzić razem trochę przedświątecznego czasu. Wyciszyć się, porozmawiać, powiedzieć sobie dobre słowa, uśmiechać się do siebie,  podarować sobie wzajemnie swój czas. Rodzice, dziękujemy, że zechcieliście być z nami tego dnia i sprawiliście, że były to chwile pełne magii, uroku i radości.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2019 roku!

 

opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J. Traczyk

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA