Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej

Nasi uczniowie pamiętają o osobach starszych. W dniu 21.12.2018. uczniowie z klasy Va Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie  pod opieką pani Małgorzaty Olesińskiej i pani Katarzyny Marciszewskiej odwiedzili chore, często samotne kobiety – podopieczne Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Sobieskiego.

W nastrój świąteczny wprowadzono podopieczne poprzez montaż słowno- muzyczny i wspólne kolędowanie. Mali artyści swoimi występami zachwycili i wzruszyli publiczność. Wiele radości sprawiły paniom, wręczone przez dzieci, samodzielnie wykonane świąteczne upominki i karty z życzeniami.

Dla dzieci spotkanie to pozostanie na długo w pamięci. Było to pouczające wydarzenie, pełne pozytywnych emocji- swoista lekcja tolerancji. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z podopiecznymi. Obiecali, że odwiedzą panie ponownie w przyszłym roku.

         Opracowanie: Małgorzata Olesińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *