Kultura i szacunek tworzą Twój dobry wizerunek.

Zapraszamy do udziału w  konkursie plastycznym pt.  „Kulturalni w szkole i w domu”

Cele konkursu:

• Zainteresowanie uczniów dobrymi manierami na co dzień
i od święta,
• Popularyzacja postawy człowieka umiejącego zachować się odpowiednio w różnych okolicznościach,
• Uwrażliwienie uczniów na zasady dobrego wychowania, jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych: w towarzystwie rówieśników, wobec osób starszych.

* Doskonalenie umiejętności plastycznych.

* Rozwijanie wrażliwości i wyobraźni plastycznej.

* Prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Zasady konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III (prosimy o wytypowanie po dwóch przedstawicieli z każdego oddziału).
2. Zadaniem każdego uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej „Kulturalni w szkole   i w domu” na kartce papieru formatu A4 lub większej.
3.Technika pracy jest dowolna, ale powinna być oryginalna i ciekawa. Prosimy o ciekawe rozwiązania plastyczne i interesujące, oryginalne materiały użyte do wykonania pracy.
4.Wszystkie prace plastyczne muszą być na odwrocie opisane :
– imię i nazwisko uczestnika,
– klasa.
5.Wszystkie prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.
6.Konkurs odbędzie się  15.01.2019 roku (wtorek) na 4 godz. lekcyjnej (10.45-11.30)w sali 711.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk