Kultura i szacunek tworzą Twój dobry wizerunek.

Zapraszamy do udziału w  konkursie plastycznym pt.  „Kulturalni w szkole i w domu”

Cele konkursu:

• Zainteresowanie uczniów dobrymi manierami na co dzień
i od święta,
• Popularyzacja postawy człowieka umiejącego zachować się odpowiednio w różnych okolicznościach,
• Uwrażliwienie uczniów na zasady dobrego wychowania, jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych: w towarzystwie rówieśników, wobec osób starszych.

* Doskonalenie umiejętności plastycznych.

* Rozwijanie wrażliwości i wyobraźni plastycznej.

* Prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Zasady konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III (prosimy o wytypowanie po dwóch przedstawicieli z każdego oddziału).
2. Zadaniem każdego uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej „Kulturalni w szkole   i w domu” na kartce papieru formatu A4 lub większej.
3.Technika pracy jest dowolna, ale powinna być oryginalna i ciekawa. Prosimy o ciekawe rozwiązania plastyczne i interesujące, oryginalne materiały użyte do wykonania pracy.
4.Wszystkie prace plastyczne muszą być na odwrocie opisane :
– imię i nazwisko uczestnika,
– klasa.
5.Wszystkie prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.
6.Konkurs odbędzie się  15.01.2019 roku (wtorek) na 4 godz. lekcyjnej (10.45-11.30)w sali 711.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA