Wycieczka do Płocka

W środę 12 grudnia 2018 uczniowie klas 8 B, 8 E i 8 F pod opieką p. Karoliny Jeziorskiej  ,p. Magdaleny Jaszczak, p. Marioli Lewandowskiej i  p. Wiolety Sobczyk  udali się na wycieczkę do Płocka. Mieli możliwość grania w grupach w na różnych torach laserowych w formie gry w jednej z płockich galerii handlowych. Po skończeniu zabaw  uczestnicy wycieczki wybrali się do teatru , by obejrzeć spektakl na podstawie szkolnej lektury ,, Opowieść wigilijna”. Gra aktorska i scenografia wszystkim bardzo się podobała.

Opracowanie : Katarzyna Chojnacka klasa 8 F

Zdjęcia : Mariola Lewandowska