Wycieczka do Płocka

 

W środę 12 grudnia 2018 uczniowie klas 8 B, 8 E i 8 F pod opieką p. Karoliny Jeziorskiej  ,p. Magdaleny Jaszczak, p. Marioli Lewandowskiej i  p. Wiolety Sobczyk  udali się na wycieczkę do Płocka. Mieli możliwość grania w grupach w na różnych torach laserowych w formie gry w jednej z płockich galerii handlowych. Po skończeniu zabaw  uczestnicy wycieczki wybrali się do teatru , by obejrzeć spektakl na podstawie szkolnej lektury ,, Opowieść wigilijna”. Gra aktorska i scenografia wszystkim bardzo się podobała.

Opracowanie : Katarzyna Chojnacka klasa 8 F

Zdjęcia : Mariola Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA