Wycieczka do Płocka

 

W środę 12 grudnia 2018 uczniowie klas 8 B, 8 E i 8 F pod opieką p. Karoliny Jeziorskiej  ,p. Magdaleny Jaszczak, p. Marioli Lewandowskiej i  p. Wiolety Sobczyk  udali się na wycieczkę do Płocka. Mieli możliwość grania w grupach w na różnych torach laserowych w formie gry w jednej z płockich galerii handlowych. Po skończeniu zabaw  uczestnicy wycieczki wybrali się do teatru , by obejrzeć spektakl na podstawie szkolnej lektury ,, Opowieść wigilijna”. Gra aktorska i scenografia wszystkim bardzo się podobała.

Opracowanie : Katarzyna Chojnacka klasa 8 F

Zdjęcia : Mariola Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, 17 lipca 2019 r.

Informacja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że pielęgniarka szkolna będzie wydawała karty zdrowia absolwentom szkoły w podanych niżej dniach i godzinach:

  • 22 lipca 2019 r.-w godzinach 8:30-12:00;
  • 23 lipca 2019 r. – w godzinach 10:00-14:00.

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański