Uczniowie oddziału Vg czcili nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

W ostatni poniedziałek przed Wigilią uczniowie oddziału Vg czcili nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Dzień ten by wyjątkowy. Dzieci oprócz przygotowania i wręczenia sobie nawzajem prezentów, uczestniczyły w warsztatach świątecznych. Uczniowie pod okiem Pani, specjalistki z Muzeum Regionalnego w Kutnie mieli okazję samodzielnie wykonać dekorację, którą na pamiątkę wzięli do swoich domów, aby powiesić na własnej choince. Tego dnia dla wszystkich przygotowany został słodki poczęstunek w postaci świątecznie udekorowanych muffinek oraz soczku do picia. Atmosferę świąteczną tego dnia podkreślały polskie kolędy odtwarzane i śpiewane przez uczniów. Czuć było MAGIĘ ŚWIĄT! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *