Uczniowie oddziału Vg czcili nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

W ostatni poniedziałek przed Wigilią uczniowie oddziału Vg czcili nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Dzień ten by wyjątkowy. Dzieci oprócz przygotowania i wręczenia sobie nawzajem prezentów, uczestniczyły w warsztatach świątecznych. Uczniowie pod okiem Pani, specjalistki z Muzeum Regionalnego w Kutnie mieli okazję samodzielnie wykonać dekorację, którą na pamiątkę wzięli do swoich domów, aby powiesić na własnej choince. Tego dnia dla wszystkich przygotowany został słodki poczęstunek w postaci świątecznie udekorowanych muffinek oraz soczku do picia. Atmosferę świąteczną tego dnia podkreślały polskie kolędy odtwarzane i śpiewane przez uczniów. Czuć było MAGIĘ ŚWIĄT!

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA