Wycieczka do Warszawy klas 7 E i 8 F

Wycieczka do Warszawy

W dniu 5 grudnia 2018 uczniowie klas 7 E i 8 F pod opieką p. Ewy Bilczewskiej – Kajak, p. Małgorzaty Bartosik, p. Marioli Lewandowskiej wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Uczestnicy spędzili aktywnie czas w parku trampolin, gdzie grali i bawili się pod opieką instruktorów. Następnie odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego , skąd wynieśli obszerną lekcję historii. Na zakończenie wycieczki udali się do warszawskiego Ogrodu Światła w Wilanowie, gdzie mogli zobaczyć oświetlone ogrody  Pałacu i  zrobić sobie piękne zdjęcia na tle mnóstwa kolorowych lampek połyskujących ciemnym wieczorem.

Opracowanie : Katarzyna Chojnacka klasa 8 F

Zdjęcia : Mariola Lewandowska

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *