Wycieczka do Warszawy klas 7 E i 8 F

Wycieczka do Warszawy

W dniu 5 grudnia 2018 uczniowie klas 7 E i 8 F pod opieką p. Ewy Bilczewskiej – Kajak, p. Małgorzaty Bartosik, p. Marioli Lewandowskiej wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Uczestnicy spędzili aktywnie czas w parku trampolin, gdzie grali i bawili się pod opieką instruktorów. Następnie odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego , skąd wynieśli obszerną lekcję historii. Na zakończenie wycieczki udali się do warszawskiego Ogrodu Światła w Wilanowie, gdzie mogli zobaczyć oświetlone ogrody  Pałacu i  zrobić sobie piękne zdjęcia na tle mnóstwa kolorowych lampek połyskujących ciemnym wieczorem.

Opracowanie : Katarzyna Chojnacka klasa 8 F

Zdjęcia : Mariola Lewandowska

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ