Kultura i szacunek tworzą Twój dobry wizerunek.

W dniu 15.01.2019 r. odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III pt :  ,,Kulturalni w domu i w szkole”. Było to przedsięwzięcie w ramach innowacji pedagogicznej ,,Dobre maniery drogą do kariery”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów. Wykazali się dużą znajomością zasad dobrego wychowania , ciekawymi pomysłami i wykonali oryginalne prace zgodne z tematyką konkursu. Wszystkie prace zostały nagrodzone    i wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

Dziękujemy za udział w konkursie:

E.Rozmarynowicz / J. Traczyk