Nagrody rozdane! Gratulacje!

Uczniowie naszej szkoły realizowali projekt ornitologiczny Ligi Ochrony Przyrody POZWÓLMY PTAKOM MIESZKAĆ OBOK NAS. W trakcie trwania projektu uczestniczyli m.in. w konkursie ornitologicznym pod haslem “Mój ulubiony ptak” oraz “Mój Las”. Dzieci wykonaly merytorycznie wartosciowe prace plastyczne i fotograficzne, które zostaly nagrodzone. Wśród laureatów znaleźli sie:

1. Piotr Rutkowski (klasa IV) – I miejsce w konkursie Mój Las
2. Lena Zdobiak (klasa IV)
3. Zuzanna Fyk (klasa VIII)
4. Olga Rogozinska (klasa IV)

Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce w ubiegły piątek w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy uczniom dalszych sukcesów edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *