Niezwykłe chwile w 2b

Styczeń to miesiąc, w którym składamy sobie noworoczne życzenia, ale to również czas, kiedy w sposób szczególny pamiętamy o bliskich naszym sercom – Babciach i Dziadkach. Dowodem tej pamięci i miłości było spotkanie, które odbyło się w oddziale 2b. Obok wierszy i piosenek dzieci zadedykowały Drogim Gościom życzenia oraz pamiątkowe laurki i portrety. W podziękowaniu Babcie i Dziadkowie wykonali kilka piosenek w formie karaoke. Wszyscy doskonale się bawili. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci wielu z nas.

Opracowanie

Jolanta Kruszewska