Niezwykłe chwile w 2b

 

Styczeń to miesiąc, w którym składamy sobie noworoczne życzenia, ale to również czas, kiedy w sposób szczególny pamiętamy o bliskich naszym sercom – Babciach i Dziadkach. Dowodem tej pamięci i miłości było spotkanie, które odbyło się w oddziale 2b. Obok wierszy i piosenek dzieci zadedykowały Drogim Gościom życzenia oraz pamiątkowe laurki i portrety. W podziękowaniu Babcie i Dziadkowie wykonali kilka piosenek w formie karaoke. Wszyscy doskonale się bawili. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci wielu z nas.

                                                                                                               Opracowanie

 Jolanta Kruszewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ