“Zaplątani w sieci”

W dniu 21.01. 2019 r.w sali widowiskowej naszej szkoły, uczniowie klas piątych i szóstych obejrzeli spektakl kabaretowo – edukacyjny “Zaplątani w sieci”, przedstawiony przez Grupę T z Torunia. W spektaklu poruszono problem cyberprzemocy, która staje się powszechnym zjawiskiem wśród dzieci i młodzieży. Prześladowanie przez internet jest groźne dlatego, że poniżające materiały są dostępne w krótkim czasie dla wielu osób i pozostają w sieci na zawsze. Zabawne przedstawienie, oprócz walorów edukacyjnych, dało dzieciom okazję do bezpośredniej zabawy z aktorami. Spektakl był finansowany przez UM Kutno.

Pedagog szkolny – M. Kłopotowska.