Akademia Staszica

              W dniu 25 stycznia 2019 r. uczniowie klasy VIII f razem z wychowawcą p. M. Lewandowską i pedagogiem szkolnym p. M. Jaszczak uczestniczyli  w zajęciach z zakresu robotyki i biologii w Zespole Szkół nr1 im. St. Staszica  w Kutnie. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu edukacyjnego Akademia Staszica. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z obsługą i możliwościami drukarki 3D, sterowali robotami, skorzystali ze stanowiska do programowania. Brali udział w wielu ciekawych doświadczeniach z zakresu biologii. Ponadto zapoznali się  z ofertą edukacyjną szkoły.

M.Jaszczak

M.Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ