Akademia Staszica

W dniu 25 stycznia 2019 r. uczniowie klasy VIII f razem z wychowawcą p. M. Lewandowską i pedagogiem szkolnym p. M. Jaszczak uczestniczyli  w zajęciach z zakresu robotyki i biologii w Zespole Szkół nr1 im. St. Staszica  w Kutnie. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu edukacyjnego Akademia Staszica. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z obsługą i możliwościami drukarki 3D, sterowali robotami, skorzystali ze stanowiska do programowania. Brali udział w wielu ciekawych doświadczeniach z zakresu biologii. Ponadto zapoznali się  z ofertą edukacyjną szkoły.

M.Jaszczak

M.Lewandowska