Dzień Babci i Dziadka w świetlicy

W święto Babci i w święto Dziadka, wychowankowie świetlicy mieli okazję na pogłębienie więzi w stosunku do członków swojej rodziny. Dzieci podczas zajęć świetlicowych opowiadały o swoich ukochanych babciach i dziadkach. Wykonały dla babci naszyjnik z kulek z masy solnej oraz makaronu. Dla dziadka przygotowały kartkę z życzeniami, przypominającą koszulę z krawatem. Uczniowie mogli wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia, które od nich otrzymują, wiele ciepła i dobroci za które warto podziękować.

Opracowała:

Martyna Walczak