,,Harenda”

W dniu 5 lutego 2019r. uczniowie SP nr1 pod opieką p.Iwony Jabłońskiej uczestniczyli w X Przeglądzie Działań Twórczych- ,,Harenda”, który odbył w II LO w Kasprowiczu.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Oskar Marciszewski-kl.6b
Hanna Kubiak- kl.8d
Maja Syska-kl.7e
Katarzyna Chojnacka -kl.8f
Aleksandra Kozarska -kl.8a
Gabriela Witkowska-kl.7e
Uczestnicy zaprezentowali interesujący repertuar. Wykazali się dużą inwencją twórczą. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza uczennica z klasy 8a- Aleksandra Kozarska. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział.
                                                Iwona Jabłońska