Przygoda z radiem w 2b

Przygoda z radiem w 2b

4 lutego br. uczniowie 2b ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odwiedzili Radio Q 100,7 FM. Podczas wizyty wszyscy obecni dziennikarze w wyczerpujący i ciekawy sposób opowiadali o pracy „radiowców”, sposobach pozyskiwania informacji, pracy w terenie. Prezenter przybliżył obecnym specyfikę pracy na żywo, w interesujący sposób przedstawił historie z nią związane. Dla dzieci najciekawszym niewątpliwie punktem wizyty była możliwość bezpośredniego wejścia na antenę i pozdrowienia rodziców oraz społeczności szkolnej. Uczynili to z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością. Dziękujemy Pracownikom Radia Q za zaproszenie i umożliwienie przeżycia pierwszej przygody z radiem na żywo.

       Opracowała  Jolanta Kruszewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ