Przygoda z radiem w 2b

Przygoda z radiem w 2b

4 lutego br. uczniowie 2b ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odwiedzili Radio Q 100,7 FM. Podczas wizyty wszyscy obecni dziennikarze w wyczerpujący i ciekawy sposób opowiadali o pracy „radiowców”, sposobach pozyskiwania informacji, pracy w terenie. Prezenter przybliżył obecnym specyfikę pracy na żywo, w interesujący sposób przedstawił historie z nią związane. Dla dzieci najciekawszym niewątpliwie punktem wizyty była możliwość bezpośredniego wejścia na antenę i pozdrowienia rodziców oraz społeczności szkolnej. Uczynili to z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością. Dziękujemy Pracownikom Radia Q za zaproszenie i umożliwienie przeżycia pierwszej przygody z radiem na żywo.

       Opracowała  Jolanta Kruszewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *