Nasi Najlepsi

We wtorek 5 lutego 2019 r. najlepsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli wraz z rodzicami w uroczystości wręczenia nagród za znaczące osiągnięcia na polu nauki za I okres roku szkolnego 2018/2019.  W imieniu Prezydenta Miasta Kutno, Dyrektora  Szkoły i własnym, wicedyrektor Aleksandra Kaniewska,  pogratulowała nagrodzonym  oraz  ich rodzicom sukcesów edukacyjnych. Wręczyła  uczniom  dyplomy potwierdzające otrzymanie stypendium  za wyniki  w nauce.

Uhonorowani za bardzo dobre wyniki w nauce zostali:

Magdalena Buchajewicz 5b

Alicja Kubicka 5b

Pola Rak 5e

Zuzanna Wnuk 5f

Szymon Klimczak 6a

Zuzanna Mierzwińska 6a

Natalia Papuga 6b

Szymon Baranowski 6c

Igor Ratajczyk 6d

Julia Starybrat 6d

Zuzanna Olejnik 6e

Oliwier Wojciechowski 7b

Maja Syska 7e

Julia Antczak 8a

Uczniom i ich rodzicom jeszcze raz gratulujemy, życzymy dalszej owocnej pracy i sukcesów w nauce !

Opracowała: M. Bajda