Zbiórka pieniążków na operację  i rehabilitację uczennicy Amelii Śniecikowskiej – Podsumowanie

“Amelko, w imieniu Samorządu Uczniowskiego i całej społeczności szkolnej wręczamy Ci ten symboliczny czek na kwotę 8000 złotych, z przeznaczeniem na operację i rehabilitację. Życzymy Tobie szybkiego powrotu do zdrowia i mocno trzymamy kciuki za pomyślność”,  te słowa zostały wypowiedziane przez Przewodniczącą  Samorządu Uczniowskiego Hanię Medyńską na uroczystym apelu w dniu 05.02.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie podsumowującym akcję charytatywną zbiórki pieniędzy na operację  i rehabilitację uczennicy Amelii Śniecikowskiej.  Akcję rozpoczęła wicedyrektor szkoły Violetta Wojciechowska  w dniu 21 stycznia 2019r.  wrzucając pieniądze do puszki na zebraniu Rady Pedagogicznej.  Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zbierali pieniądze w dniach 22 stycznia 2019 r. do 25 stycznia 2019 r. Koordynatorami akcji na terenie szkoły byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego  Aleksander Grabowski i  Andrzej Pietrzak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ