Zbiórka pieniążków na operację  i rehabilitację uczennicy Amelii Śniecikowskiej – Podsumowanie

“Amelko, w imieniu Samorządu Uczniowskiego i całej społeczności szkolnej wręczamy Ci ten symboliczny czek na kwotę 8000 złotych, z przeznaczeniem na operację i rehabilitację. Życzymy Tobie szybkiego powrotu do zdrowia i mocno trzymamy kciuki za pomyślność”,  te słowa zostały wypowiedziane przez Przewodniczącą  Samorządu Uczniowskiego Hanię Medyńską na uroczystym apelu w dniu 05.02.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie podsumowującym akcję charytatywną zbiórki pieniędzy na operację  i rehabilitację uczennicy Amelii Śniecikowskiej.  Akcję rozpoczęła wicedyrektor szkoły Violetta Wojciechowska  w dniu 21 stycznia 2019r.  wrzucając pieniądze do puszki na zebraniu Rady Pedagogicznej.  Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zbierali pieniądze w dniach 22 stycznia 2019 r. do 25 stycznia 2019 r. Koordynatorami akcji na terenie szkoły byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego  Aleksander Grabowski i  Andrzej Pietrzak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *