Bal karnawałowy I – III

Dzisiaj, 8 lutego 2019 r. naszą szkołę nawiedziły; księżniczki, policjanci, motyle, strażacy, wampiry, duchy, piloci, marynarze, jednorożce, SpongeBob Kanciastoporty,… Wszystkie dzieci z jedenastu oddziałów tańczyły w rytmie rozbrzmiewającej muzyki  pana Tik – Taka, Wesołych nutek, Domisiowych śpiewanek, Fasolek.  Pani dyr. V. Wojciechowska powitała wszystkich uczniów, życzyła udanej zabawy oraz przypomniała o bezpiecznym zachowaniu w czasie ferii. W przerwach Rada Rodziców zapraszała uczniów na pyszne soki.  Dzieci jeszcze długo będą wspominały tą zabawę.

Opracoała; A. Kaźmierczak