“Bezpieczne ferie”

W dniach 7 i 8 lutego 2019 r. odbyły się apele profilaktyczne dla klas IV – VIII pod hasłem “Bezpieczne ferie”. Aspirant sztabowy Policji – pani Edyta Machnik mówiła dzieciom i młodzieży o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i lodzie, których – miejmy nadzieję – nie zabraknie. Pani aspirant przestrzegała przed informowaniem w mediach społecznościowych o planowanym wyjeździe, przypomniała warunki bezpiecznego korzystania z internetu oraz czego internautom robić nie wolno. Nie zabrakło życzeń: udanych, ciekawych, pełnych dobrych przygód ferii, do których się przyłączamy.                   

                                        Marzena Kłopotowska

   Magdalena Jaszczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *