Festiwal Frankofonia

W dniu 29 stycznia 2019 r.w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie odbył się Festiwal Frankofonii, który jak co roku swoją ofertę kieruje do wszystkich osób lubiących język francuski i ceniących kulturę Francji i innych krajów frankofońskich. Naszą szkołę godnie reprezentowała uczennica klasy 8a – Aleksandra Kozarska.
Ola przygotowała piosenkę “La vie en rose” do słów Edith Piaf.
Na uwagę zasługuje fakt, iż Ola sama wykonywała akompaniament do piosenki na instrumencie – ukulele.
Jury doceniło talent naszej uczennicy. Aleksandra Kozarska zdobyła II miejsce w Festiwalu Frankofonia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Magdalena Frankowska