Zabawa karnawałowa w świetlicy

 

Tuż przed feriami, w piątek 8 lutego w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyły niezapomniane emocje i wrażenia. Świetlica szkolna wyglądała inaczej niż na co dzień, zachęcając  do szampańskiej zabawy. Uczniowie ubrani w różnobarwne stroje karnawałowe tańczyli w rytm znanych przebojów. Dodatkową atrakcję stanowiło  malowanie twarzy specjalnymi farbkami. Najbardziej świetliczanom podobała się zabawa z balonami. Celem zajęć było wyzwolenie i rozwijanie  różnych sposobów ekspresji ruchowej i muzycznej oraz integracja uczniów z różnych klas.

Wszystkim dzieciom wychowawczynie świetlicy życzą bezpiecznych ferii spędzonych w miłej atmosferze.

Opracowała:

Martyna Walczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *