ZATRZYMANE W KADRZE – COMBROWY CZWARTEK W 1 A

Był sobie mały, tłuściutki pączek.
Był okrąglutki i nie miał rączek.
Z wierzchu miał piękną, chrupiącą skórkę,
a w środku dziurkę na konfiturkę!

28.02.2019 r. Jak tradycja stara każe w domu, sklepie, szkole, barze….wszędzie pączek dziś króluje, każdy chętnie go smakuje. Z dżemem, z cukrem, z wisienkami, wszędzie pączek dzisiaj z nami. Dziś kalorii nikt nie liczy, wszędzie moc pysznych słodyczy. W tłusty czwartek przez dzień cały słodkim królem pączek mały! Dziękujemy Oddziałowej Radzie Rodziców, że w to najsłodsze święto w roku królował i u nas :).

Opracowanie: E.Rozmarynowicz/J.Traczyk