Finał Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego w ramach grantu „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga – Kutnowskie Granty Oświatowe.

 

5 marca 2019 w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego w ramach grantu „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga – Kutnowskie Granty Oświatowe. Uczestniczyły w nim wszystkie szkoły podstawowe w Kutnie. Każda 3 osobowa drużyna reprezentująca swoją szkołę przygotowała prezentację w języku angielskim o wybranym regionie bądź całej Wielkiej Brytanii. Prezentacje wzbogacone były min strojami regionalnymi, tańcem celtyckim i szkocką melodią zagraną na fletach. Uczestnicy częstowali mufinkami i tradycyjnym ciastem szkockim.

I miejsce zdobyła drużyna SP1 w składzie Igor Ratajczyk, Ernest Wąs i Igor Wawrzeńczak.

II miejsce zajęła SP6 reprezentowana przez Marcela Golonkę, Mateusz Ołdakowskiego i Krystiana Polakowskiego.

III miejsce wywalczyła SP5 w składzie: Jakub Staniszewski, Aleksander Wiliński.

Nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Kutno (tablety, słuchawki i powerbanki) wynagrodziły trud przygotowań.

Gratulacje!

Dorota Wąs

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *