KSIĄŻKA – ZAWSZE NA „TAK”!

 

Dnia 27 lutego klasa IVg  po raz kolejny wybrała się na lekcję biblioteczną, na spotkanie z panią Kingą Zawadzką, by tym razem podyskutować o tym, dlaczego warto czytać. Podczas zagorzałej dyskusji na temat pasji czytania okazało się, że czwartoklasiści są naprawdę świadomymi czytelnikami. Wiedzą, że czytanie rozwija wyobraźnię, poprawia pamięć i koncentrację, przenosi nas w inny świat , kształtuje styl i utrwala ortografię. Podawali „plusy” i „minusy” czytania książek i korzystania z technologii informacyjnych, i doszli do wniosku, że mimo wszystko książka powinna być nieodłącznym towarzyszem każdego człowieka – nie rozładuje się, nie znudzi i zawsze zafunduje cudowne emocje. Tego wszyscy możemy być pewni!

Opracowała 

Agnieszka Kolczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *