Kobieta, kobietka, pani…

Ósmy marca dla wszystkich małych kobietek z klasy IVg zapisał się jako dzień pełen wrażeń i słodkości. Chłopcy, przy pomocy mam, zaprosili swoje koleżanki na pyszny deser malinowo-porzeczkowy z bitą śmietaną do CUKROVNI. Przywitała nas sama  szefowa, pani Edyta Zachorska, która udostępniła całej klasie salę na piętrze, byśmy mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo. Oprócz konsumpcji były tańce i zabawa przy muzyce. Wszystkie dziewczyny czuły się wyśmienicie, ale chłopcy obiecali, że nie tylko tego jednego dnia – tak będzie zawsze!

Opracowała

Agnieszka Kolczyńska