Kobieta, kobietka, pani…

 

Ósmy marca dla wszystkich małych kobietek z klasy IVg zapisał się jako dzień pełen wrażeń i słodkości. Chłopcy, przy pomocy mam, zaprosili swoje koleżanki na pyszny deser malinowo-porzeczkowy z bitą śmietaną do CUKROVNI. Przywitała nas sama  szefowa, pani Edyta Zachorska, która udostępniła całej klasie salę na piętrze, byśmy mogli poczuć się naprawdę wyjątkowo. Oprócz konsumpcji były tańce i zabawa przy muzyce. Wszystkie dziewczyny czuły się wyśmienicie, ale chłopcy obiecali, że nie tylko tego jednego dnia – tak będzie zawsze!

Opracowała 

Agnieszka Kolczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, 17 lipca 2019 r.

Informacja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że pielęgniarka szkolna będzie wydawała karty zdrowia absolwentom szkoły w podanych niżej dniach i godzinach:

  • 22 lipca 2019 r.-w godzinach 8:30-12:00;
  • 23 lipca 2019 r. – w godzinach 10:00-14:00.

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański