Obchody urodzin M. Kopernika – patrona Szkoły Podstawowej nr 4 w Kutnie.

Dnia 1 marca 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie uczestniczyli w obchodach urodzin M. Kopernika – patrona Szkoły Podstawowej nr 4 w Kutnie.
Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wspólnej zabawy i integracji z uczniami innych kutnowskich szkół podstawowych. Każdy zespół miał do wykonania szereg zadań. Uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach Koła Fortuny, brali udział w teście z języka angielskiego, zmierzyli się z zadaniami plastycznymi, informatycznymi, przyrodniczymi oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Wszyscy uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zorganizowanych konkurencjach, chętnie angażowali się w prowadzone zabawy, a  w zamian za to wszyscy zostali obdarowani nagrodami.
 Nie brakowało atmosfery uśmiechu, zdrowej rywalizacji oraz nauki przez zabawę.

Opracowała
    Agnieszka Kasprowicz