ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Ogólnopolska kampania ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ ogłasza konkurs plastyczny pt. : „Ja za 20 lat” dla uczniów oddziałów:   IV-VI.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej prezentującej własne plany na przyszłość, w jaki sposób te plany chcemy osiągnąć, jaką osobą będę za 20lat.
Format pracy:
Praca plastyczna arkusz maksymalnie A0,przestrzenna -najdłuższy wymiar nie może przekraczać 100cm.
Prace należy dokładnie podpisać
Imię Nazwisko
Nazwa gminy ,w której mieści się szkoła
Nazwa i adres szkoły do której uczęszczasz
Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

Pracę należy składać  do 10.05.2019r

Karolina Sulej