Turniej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dnia 18 marca w Urzędzie Miasta Kutno odbyły się miejskie eliminacje do Turnieju  ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 40 pytań.

Naszą szkołę  reprezentowali :

I grupa wiekowa  klasy 4-6:

Lena Zdobiak kl. 4 I

Szymon Cegielski kl. 5 A

Zuzanna Wnuk  kl. 5 F

Lena Sierant kl. 5 F

Jagna Modrzyńska kl. 5 F

Antoni Łuczyński kl. 6 E

II grupa wiekowa klasy 7-8

Kamil Hofman kl. 8 E

Michał Witek kl. 8 E

Największą liczbę punktów uzyskał Szymon Cegielski , który zajął II miejsce w eliminacjach miejskich i zakwalifikował się do konkursu powiatowego.

Opracowała: Mariola Lewandowska