Powiatowy Turniej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

 

Dnia 19 marca w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie  odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego  Turnieju Wiedzy  ,,Młodzież Zapobiega Pożarom. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich z terenu powiatu kutnowskiego. Naszą szkołę  reprezentował zdobywca II miejsca eliminacji miejskich Szymon Cegielski z klasy 5 A, który wykazał się szeroką wiedzą z zakresu pożarnictwa,  pokonując wielu rywali, również zajął II miejsce . Wielkie gratulacje.

Opracowanie: Mariola Lewandowska

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ