Powiatowy Turniej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”

Dnia 19 marca w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie  odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego  Turnieju Wiedzy  ,,Młodzież Zapobiega Pożarom. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich z terenu powiatu kutnowskiego. Naszą szkołę  reprezentował zdobywca II miejsca eliminacji miejskich Szymon Cegielski z klasy 5 A, który wykazał się szeroką wiedzą z zakresu pożarnictwa,  pokonując wielu rywali, również zajął II miejsce . Wielkie gratulacje.

Opracowanie: Mariola Lewandowska