WODA TO SKARB

 

Wszyscy doskonale wiemy, że woda jest źródłem życia. Czy jednak doceniamy to, że mamy do niej nieograniczony dostęp? Biblioteka szkolna wzięła udział w kampani Polskiej Akcji Humanitarnej  „Studnia dla Południa”.

W dniu 22 marca p. Małgorzata Jaworska  we współpracy z p. Martyną Walczak przeprowadziły zajęcia dla wychowanków świetlicy szkolnej na temat: „Jak racjonalnie korzystać

z zasobów wody”. Uczniowie szukali rozwiązań mających na celu oszczędzanie  wody. Wysłuchali pogadanki o zagrożeniach wynikających z braku tego cennego płynu, a na koniec wykonali wspólnie plakat .

                      

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ