Rekolekcje

Kutno, dnia 28.03.2019r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że dniach 1, 2 i 3 kwietnia 2019r. (poniedziałek, wtorek, środa)Kościele św. Jana Chrzciciela odbywać się będą rekolekcje.

Odpowiadając na prośbę proboszcza ks. Mirosława Romanowskiego proszę nauczycieli o zapewnienie dzieciom opieki w trakcie trwania rekolekcji (tj. od momentu wyjścia ze szkoły do chwili powrotu na kolejne lekcje).

Każdego wyżej wymienionego dnia obowiązują te same godziny rozpoczynania nabożeństw/mszy w górnym kościele:

godzina 830 – klasy VIII

godzina 1000 – klasy I – IV

godzina 1145 – klasy V – VII

Uczniowie nieuczestniczący w rekolekcjach oczekując na kolejne zajęcia przebywają w tym czasie w świetlicy lub bibliotece szkolnej.