Spring is coming so… it’s show time!

W dniu 26.03.2019 na lekcji języka angielskiego oddział IV C zorganizował oryginalne przywitanie Dnia Wiosny.

Dzieci przygotowały pokaz mody wiosennej dla sześciolatków, którzy już od września będą uczniami naszej szkoły.

Tego dnia uczniowie założyli wiosenne stroje w których prezentowali się przed młodszą publicznością i po angielsku opisywali swoje kreacje. Z kolei przedszkolaki przygotowały mnóstwo ciekawych gier i zabaw. Jedną z ulubionych okazała się: „ fly swat”. Zabawy  i piosenki połączyły pokolenia.

Podczas wspólnych zabaw 6 latki zapomniały o swoich obawach przed I klasą, nawiązali przyjaźnie ze starszymi kolegami… i nie mogą doczekać się września!

Dorota Wąs

Karolina Sulej