Szukamy przyjaciela w…książkach

Dnia 27 marca odbyła się ostatnia lekcja biblioteczna z panią Kingą z Biblioteki Miejskiej w Kutnie, która tym razem odwiedziła IVg w naszej szkole. Przeprowadziła warsztaty, podczas których uczniowie udowadniali, że książka ma sporo wspólnego z grą komputerową i znaleźli nawet więcej zalet tekstu czytanego. Podczas pracy w grupach uczniowie mieli za zadanie stworzyć plakat do podanego tematu związanego z czytaniem za pomocą wydzieranek z gazety. To była świetna lekcja współpracy i kreatywności, podczas której znów książka wzięła górę nad technologią komputerową.

Opracowała

Agnieszka Kolczyńska