Szukamy przyjaciela w…książkach

Dnia 27 marca odbyła się ostatnia lekcja biblioteczna z panią Kingą z Biblioteki Miejskiej w Kutnie, która tym razem odwiedziła IVg w naszej szkole. Przeprowadziła warsztaty, podczas których uczniowie udowadniali, że książka ma sporo wspólnego z grą komputerową i znaleźli nawet więcej zalet tekstu czytanego. Podczas pracy w grupach uczniowie mieli za zadanie stworzyć plakat do podanego tematu związanego z czytaniem za pomocą wydzieranek z gazety. To była świetna lekcja współpracy i kreatywności, podczas której znów książka wzięła górę nad technologią komputerową.

Opracowała 

Agnieszka Kolczyńska 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ