Informacja Dyrektora Szkoły

Kutno, 01 kwietnia 2019 r.

Szanowni Państwo

Drodzy Rodzice

W związku z planowaną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego  od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania  akcją strajkową, zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie wychowawcom klas  informacji   o potrzebie zorganizowania  w tym czasie  dla Państwa dzieci zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkole.

Liczę na Państwa zrozumienie i powagę zaistniałej sytuacji związanej z niedogodnościami wynikającymi z powyższego stanu.

Wszelkie informacje na bieżąco będą przekazywane Państwu  za pośrednictwem naszej strony internetowej i Dziennika Elektronicznego Librus.

                                                                  Z poważaniem

Dyrektor szkoły

                                                            (-) Jarosław Koszański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ