Informacja Dyrektora Szkoły

Kutno, 01 kwietnia 2019 r.

Drodzy Rodzice

W związku z planowaną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego  od dnia 8 kwietnia 2019 r. do odwołania  akcją strajkową, zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie wychowawcom klas  informacji   o potrzebie zorganizowania  w tym czasie  dla Państwa dzieci zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkole.

Liczę na Państwa zrozumienie i powagę zaistniałej sytuacji związanej z niedogodnościami wynikającymi z powyższego stanu.

Wszelkie informacje na bieżąco będą przekazywane Państwu  za pośrednictwem naszej strony internetowej i Dziennika Elektronicznego Librus.

(-) Jarosław Koszański