Wiosna wokół nas i nie tylko…..

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku. Przyroda budzi się do życia.

Z okazji pierwszego dnia wiosny klasa Va wykonała gazetkę okolicznościową na pawilonie klas starszych.

21 marca obchodzimy także Światowy Dzień Zespołu Downa. W naszej szkole wykonano również z tej okazji gazetkę integracyjną.  Solidaryzujemy się z osobami z zespołem Downa zakładając kolorowe skarpetki- każda od innej pary. Dzięki tym działaniom uwrażliwiamy dzieci i młodzież na potrzeby innych, a szczególnie osób chorych.

Opracowała:

Małgorzata Olesińska