Zajęcia innowacji pedagogicznej

Dnia 25 marca 2019 na zajęciach innowacji pedagogicznej ,,Zabytki Kutna okiem rowerzysty ” przypominaliśmy ogólne zasady z kodeksu drogowego. Uczniowie przypominali znajomość znaków drogowych, rozwiązywali testy wiedzy oraz ustalali kolejność przejazdu przez skrzyżowania.

Mariola Lewandowska

Kutno, dnia 17.04.2019r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

DZIĘKUJĘ