Spotkanie z absolwentką

 

W klasie 8 F odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły Jesiką Misztal, która lepszego prezentu na święta nie mogła sobie wymarzyć. Po tygodniach oczekiwań, młoda studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Zdrowia Publicznego została poddana przeszczepowi serca. Co najważniejsze, operacja się udała, a Jesika dochodziła do siebie pod okiem najlepszych specjalistów.

Teraz Jesika czuje się bardzo dobrze, jest zdrowa, spotyka się z młodymi ludźmi, opowiada swoja historię transplantacji swojego serca oraz żyje pełnią życia. Jest miła ,sympatyczna, uśmiechnięta i pomaga innym, opowiadając swoją historie życia.

Mariola Lewandowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ