Spotkanie z absolwentką

W klasie 8 F odbyło się spotkanie z absolwentką naszej szkoły Jesiką Misztal, która lepszego prezentu na święta nie mogła sobie wymarzyć. Po tygodniach oczekiwań, młoda studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Zdrowia Publicznego została poddana przeszczepowi serca. Co najważniejsze, operacja się udała, a Jesika dochodziła do siebie pod okiem najlepszych specjalistów.

Teraz Jesika czuje się bardzo dobrze, jest zdrowa, spotyka się z młodymi ludźmi, opowiada swoja historię transplantacji swojego serca oraz żyje pełnią życia. Jest miła ,sympatyczna, uśmiechnięta i pomaga innym, opowiadając swoją historie życia.

Mariola Lewandowska