Historia bajkowego zamku 02 kwietnia 2019 r.

Kto chciałby poczuć klimat zamkowych mrocznych korytarzy i usłyszeć historię z dreszczykiem, koniecznie powinien odwiedzić zamek w Mosznej, tak jak zrobili to uczniowie klasy IV b, IVg.

Przenieśliśmy się na moment do Akademii Hrabiego . Tworzyliśmy swój herb, słuchaliśmy opowieści o dawnym właścicielu podczas oprowadzania po zamku oraz uczestniczyliśmy w niezwykłym pokazie alchemii.

Piękne słońce pozwoliło nam na podziwianie niezwykłego otoczenia zamku podczas zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu.
Z niecierpliwością czekamy dnia jutrzejszego, mając nadzieję, iż duch Marty (guwernantki dzieci Pana Hrabiego von Tiele – Winckler)  dziś w nocy nas nie nawiedzi.