Poszukiwanie skarbu Hrabiego -von Tiele-Wincklera. 03 kwietnia 2019r.

Dzisiejszy dzień rozpoczął się śniadaniem i zajęciami ruchowymi na świeżym powietrzu. Oprócz siłowni w plenerze był mecz  w piłkę nożną między grupą dziewcząt a chłopców, a także relaks na placu zabaw. Po pysznym obiedzie czekał na nas hrabia Baltazar von Tiele-Wincler, który poprosił dzieci o odnalezienie skarbu. Wyposażone w mapy i wskazówki, dziewczęta szybciej niż chłopcy, rozwiązały zagadkę. Gra plenerowa była świetnym elementem integracyjnym, ponieważ dzieci w grupach dzielnie ze sobą współpracowały. Najwięcej emocji wzbudzało jednak przeciąganie liny. Kolejny raz okazało się, że piękna  płeć jest jednak silna. Dziewczyny górą!!! By rozładować emocje, uczestnicy Akademii Hrabiego układali junglę w wersji XXL oraz uczyły się nowej wersji gry w kółko i krzyżyk. Później odbył się turniej rycerski. Zwycięskim rycerzem został Łukasz. Udało nam się również doskonalić strzelanie z łuku. Po kolacji dzień podsumowaliśmy zabawą taneczną połączoną z karaoke. Gdy dzieci zasnęły, odwiedził nas niesamowity gość, o którym opowiemy następnym razem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *