Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

        W związku z planowaną akcją strajkową organizowaną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego począwszy od 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek), zwracam się do Państwa z gorącą prośbą   o wnikliwe śledzenie strony internetowej naszej szkoły. Znajdziecie tam Państwo wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w każdym kolejnym dniu, począwszy od poniedziałku.

Informacje będą też przekazywane Państwu poprzez ogłoszenia w dzienniku elektronicznym Librus.

Proszę o wyrozumiałość, a za wszelkie  niedogodności spowodowane tą sytuacją serdecznie przepraszam.

  Z poważaniem

Dyrektor szkoły

  (-) Jarosław  Koszański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *