„SPACERKIEM PO KUTNIE Z MOIM NIEPEŁNOSPRAWNYM KOLEGĄ”

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym

„SPACERKIEM PO KUTNIE Z MOIM NIEPEŁNOSPRAWNYM KOLEGĄ”

Cele konkursu:

• rozwijanie świadomości dotyczącej miejsca zamieszkania (otoczenie ucznia, ulubione miejsca, ciekawe zakątki, symbole),
  • identyfikowanie się ze środowiskiem rówieśniczym i lokalnym oraz rozwijanie więzi z nim,
  • rozwijanie zainteresowań plastycznych, wrażliwości i twórczej wyobraźni oraz zdolności manualnych.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

• wykonać dowolną, płaską, techniką plastyczną, pracę w formacie A4 lub A3,
  • ukazać w niej ciekawe, bliskie autorom miejsca Kutna, ulubione punkty spotkań, podwórka, zabytki, symbole naszego miasta (np. róża) itp.,
  • opisać na odwrocie swoim imieniem, nazwiskiem, wiekiem oraz nazwą szkoły,
  • dostarczyć do sali 909 lub 911 w terminie do 13 maja 2019 r.

Komisja konkursowa oceni prace pod kątem samodzielności wykonania, ciekawych rozwiązań plastycznych, pomysłowego ujęcia tematu.

Wybrane przez jury, 3 najlepsze prace przejdą do międzyszkolnego etapu konkursu, którego wyniki zostaną ogłoszone w dniu 24 maja 2019 r. podczas Międzyszkolnej Integracyjnej Imprezy Sportowej „Koloriada 2019” .

Organizatorzy konkursu:

Barbara Wódka